Pobeda u nastavku prvenstva

0 1.073

U nastavku prvenstva Radnički je ugostio ekipu Obilića iz Novog Kneževca.
Radnicki-Obilic-01Od prvog momenta odličnom igrom u odbrani momci u plavim dresovima stiču prednost, a postava u sastavu: Slavković, Pašajlić, Stevanović, Fazekaš, Popara, Parivodić i Avdalović odrađuje postavljene zadatke na vrhunskom nivou i prednost je u 15.minutu +8 za domaće. Od tog momenta trener Ivković u igru uvodi Čizmaševa i Kalapiša, a prednost raste tako da je na poluvremenu rezultat 21:10.
I drugi deo igre nije doneo ništa novo na terenu, a šansu dobijaju u Janjić G, Janjić S, Radošević, Čipak M, Čipak I, Jokanović i Mates i oni svoje minute provedene na terenu koriste i na kraju je 42:29 za Radnički.
Strelci za domaće: Janjić S 1, Stevanović M.5, Čipak I. 4,Parivodić D. 2, Slavković N. 5, Pašajlić N.4, Fazekaš F.9, Radošević D.2, Kalapiš D.3, Čizmašev V.2, Čipak M.1 i Janjić G. 3.