Poraz u Kovinu

0 1.228

radnicki-1Gostovanje ekipi Radničkog iz Kovina za momke iz Jaša Tomića je bila šansa za osvajanje bodova na gostujućem terenu, ali desetkovani, bez pola tima nisu mogli da izbore više od časnog poraza.
Početak meča pripada gostima iz Jaša Tomića koji vode sa dva do tri gola razlike. Domaći igrači od 15. minuta igraju efikasnije, ali je to dovoljno samo za igru gol za gol, pa je na poluvremenu 14:16 za Radnički iz Jaša Tomića.

Drugi deo igre počinje sa dva laka gola domaćih koji prvi put izjednačuju u 33. minutu i sve do 42. minuta ekipe se smenjuju u vođstvu, a tada gosti zahvaljujući odličnom Avdaloviću na golu ponovo vode sa dva gola razlike. Rezultatska vrteška traje do 51. minuta kada je isključen igrač gostiju Čipak, a ne zadugo za njim i Janjić, pa domaći odlaze na plus tri. Svi pokušaji gostiju da preokrenu rezultat padaju u vodu, pa je na kraju 33:30 i bodovi ostaju u Kovinu.

-“Još jednom se pokazalo da na gostovanje ne putujemo kompletni iz objektivnih razloga, a mali broj igrača na bekovskim pozicijama nam limitira način igre. Bančov i Čipak još ne mogu da preuzmu ulogu nosioca, pa nam se dešavaju ovakvi kiksevi. Da je postojala mogućnost da sa nama bude bilo koji od standardnih igrača tvrdim da bi utakmicu u Kovinu dobili.” – izjava je Ivković Darka, trenera rukometnog kluba “Radnički” iz Jaša Tomića za NMR Info.