Radnički 1911 pobedio Zadrugara

0 1.921

U 23. kolu A lige FSG Zrenjanin ekipa Radničkog 1911 dočekala ekipu Zadrugara iz Lazareva.

Obe ekipe ulaze u meč oslabljeni. Ekipa Zadrugara bez nekoliko standardnih prvotimaca a Radnički 1911 bez golmana Savkova i Kravarušića koji su na utakmici protiv Gradnulice zaradili crvene kartone.

Prvo poluvreme prolazi u neizmeničnim pokušajima obe ekipa u nameri da postignu gol, ali bez uspeha. Kada je već bilo gotovo izvesno da će se na odmor otići bez golova u 44. minutu ige Slavković postiže gol.

Početak drugog poluvremena u potpunosti pripada gostujućoj ekipi i već u 66. minutu igre gol za Zadrugar postiže Grbušić. Posle primljenog gola ekipa Radničkog 1911 se pokreće  i u jednoj od nekoliko propuštenih akcija u 80. minutu uspeva da gol postigne Ilić. Utakmica je završena rezultatom 2:1 u korist Radničkog 1911 koji se ovom pobedom nalazi na četvrtom mestu na tabeli sa osvojenih 38 bodova.

U 24. kolu ekipa Radničkog 1911 je slobodna a u 25. kolu putuje u Zrenjanin gde će igrati protiv ekipe Banata.