Rezultatska katastrofa

0 674

Radnicki-Kljajicevo-72Katastrofalan poraz su doživeli rukometaši Radničkog u  10. kolu DRLS Sever na gostovanju u Sremskoj Mitrovici.

Na samom početku utakmice ekipa Srema igra odlično u odbrani i preko lakih golova iz kontri stiče prednost od 5 golova. Ništa ne polazi za rukom gostima iz Jaša Tomića, a broj tehničkih grešaka u napadu određuje dalji tok utakmice, pa je na poluvremenu 17:9 za Srem.

Drugi deo meča je počeo kako se i prvi završio, pa su gosti doživeli pravu rezultatsku katastrofu. Trener gostiju Ivković je u poslednjih 20 minuta na parket izveo najmlađu postavu, pa je na kraju 41:19 za Srem.

U sredu  od 19.30 Radnički igra zaostalu utakmicu 9. kola protiv ekipa Kljajićeva u hali sportova u Jaša Tomiću.