Avdalović igrač utakmice

Ugostili su jašatomićani vrščane u 8. kolu DRLS.
Utakmice između Radničkog i Mladosti iz Vršca uvek su bile neizvesne bez obzira na trenutne sastave i stanje na tabeli.
Posle početnog ispitivanja snaga i nekoliko smena u vođstvu domaći igrači pojačavaju igru u odbrani a odlični Avdalović na golu žargonski rečeno spušta roletnu i od 20. minuta prednost Radničkog raste iz minuta u minut. Na poluvremenu je 15-10.
Početkom drugog dela igre u redovima domaćih raspoloženi su Slavković i Glomazić dok je Avdalović i dalje ne premostiva prepreka na golu za vrščane. U 42. minutu je 22-15 za domaće čime je ovaj susret praktično i rešen. Do kraja meča trener Grahovac je pružio šansu svim igračima, a oni su ukazano poverenje i opravdali, te je krajnji rezultat 33-23.
Najbolji akter meča golman domaćih Avdalović Marko, pored njega istakli su se kapiten Slavković i Glomazić strelci po 8 pogodaka. Kod gostiju raspoloženi za igru su bili Raković i Šojić strelci po 6 pogodaka.