Hercegovina i dalje prva na tabeli

10. kolo PRLS “Hercegovina” Sečanj – “Radnički” Šid 46:31.
Ispratili su sečanjci goste sa dvocifrenom razlikom. U uvodnim trenutcima meča kapiten domaćih golman Novaković je prva figura meča. Odbranjena 3 sedmerca i nekoliko šuteva spolja bilo je dovoljno da Hercegovina u 15. minutu stekne prednost od 5 golova razlike. Do odmora su domaći održavali razliku i kažnjavali tehničke greške gostiju u napadu. Na poluvremenu je 20:14 za domaće.
Početkom drugog dela utakmice Hercegovina igra u kombinovanom sastavu a momci sa klupe itekako koriste ukazanu priliku, te je na kraju 45:31 za Hecegovinu.
Najbolji strelac ovog susreta je desnokrilni napadač Vukoje Stefan stelac 15 golova a najbolji igrač levi bek Sebastijanov Nemanja.
Posle ove pobede Hercegovina je sa osvojenih 16 bodova i boljom razlikom i dalje prva na tabeli.
U sredu, 10. marta 2021. godine u 19.00 časova odigraće se zaostala utakmica 6. kola. Hercegovina na svom terenu dočekuje ekipu iz Banatskog Karlovca.