Radnički 1911 pregazio Klek

Posle dve pobede od početka drugog dela sezone Radnički 1911 je na svom terenu pregazio ekipu Kleka.
Prvi minuti utakmice prošli su u ispitivanju protivnika a prvi gol za Radnički postiže Ferenčak u 14. minutu igre. Ekipa Kleka se nije ni oporavila kada je Ferenčak u 17. minuti postigao drugi gol. U 24. Minute dosuđen penal za ekipu Kleka i šansa da postignu gol ali izvanredan Vasić na golu Radničkog 1911 brani. Na poluvreme se odlazi rezultatom 2:0.
Drugo poluvreme u potpunosti pripada domaćoj ekipi. Treći gol na utakmici daje razigrani Pejin u 58. Minute igre. Do kraja utakmice ređaju se propuštene šanse domaćina a konačan rezultat 3:0.
Posle odigranog 20. kola Radnički 1911 nalazi se na petom mestu na tabeli sa osvojena 33 boda.
U sledećem kolu Radnički 1911 igra u Mokrinu protiv ekipa Delija.