Radnički bolji od Crepaje

Najteže se dobijaju unapred dobijene utakmice. To pravilo se potvrdilo i u meču 3. kola DRLS između Radničkog i Crepaje.
Potcenili su protivnika domaći igrači i mlako ušli u ovaj susret. U prvih 10 minuta gosti vode sa 3 gola razlike. Neverovatno koliko su zicera promašili igrači Radničkog u ovom periodu. Ipak su uspeli da konsoliduju redove i priđu na minus 1 u 15. minutu. Sledi period dobre igre gostiju i u 28 minutu Crepaja vodi sa 13-8. Nekoliko tehničkih grešaka gostiju u poslednja dva minuta i na poluvremenu je 12-14 za goste.
Nakon pauze domaći igrači igraju bolje u odbrani i golman Avdalović ima svojih pet minuta te dolazi do preokreta i u 41. minutu vođstvo domaćih 20-17. Uspeli su gosti u nekoliko navrata da dođu do izjednačenja ali poslednjih 5 minuta u potpunosti pripada domaćima te je rezultat na kraju 28-25 za Radnički.
Najbolji igrači ovog susreta su levo krilo domaćih Slavković strelac 12 golova i levi bek Glomazić strelac 11 golova.