Rovovskom borbom do pobede

Prava rovovska bitka viđena je u 4. kolu PRLS u utakmici između Hercegovine iz Sečnja i Potisja-Pleteks iz Ade. Nakon početnog ispipavanja snaga u uvodnim minutima meča golman gostiju Manojlović brani nekoliko zicera sečanjcima i gosti vode u 14.minutu sa 3 gola razlike. Posle zatraženog minuta odmora Hercegovina igra bolju odbranu a popravljena je i realizacija u napadu i dolazi do rezultatskog preokreta, Hercegovina vodi u 20. minutu 10-7. Samo zahvaljujuci spomenutom golmanu gostiju Manojloviću koji brani fantastično ta prednost domaćih je na poluvremenu samo 2 gola prednosti. Rezultat je 13-11 za domaće.
Odmah po početku drugog dela igre gosti iz Ade igraju jako u odbrani i kontrama vrlo brzo poravnavaju rezultat. Do samog kraja meča viđena je rovovska borba dva tima koje se bore za vrh tabele. Unekoloko navrata domaći imaju prednost od 3 gola razlike ali uporni gosti ni jednog momenta ne odustaju. Meč je odlučen u 60. minutu pogotkom Stefana Vukoja najboljeg strelca u redovima domaćih. Na kraju je 28-26 za Hercegovinu.
Za najboljeg igrača sureta proglašen je golman gostiju Manojlović Boris.
Hercegovina u sledećem kolu gostuje do sad neporaženoj ekipi Hercegovac iz Gajdobre.