Hercegovina ponovo osvaja bodove

1.031

Doneli su sečanjci važna dva boda sa gostovanja u Sremskoj Mitrovici u 10. kolu PRLS.

Samo u uvodnim minutima su igrači Srema parirali gostima iz Sečnja. Trener gostiju Ivković je kombinovao postavu u toku prvog dela igre tako da je Hercegovina tempom i brzom igrom prelomila ovaj susret  a na poluvremenu je 11:18 za goste.

Posle pauze na terenu su mladi igrači u obe postave gde momci iz Sečnja dokazuju neosporni kvalitet, pa njihova prednost raste i do velikih plus 15 u 45. minutu. Samo zahvaljujući brzopletosti i neiskustvu igrača gostiju sremci uspevaju da po svemu viđenom smanje razliku. Rezultat na kraju meča je 31:41.

-“Neko će reći da je ekipa Srema lak protivnik ali pobediti bilo koga u gostima je veliki uspeh. Posle rezultatske krize koju smo imali na sredini prvenstva uspeli smo da konsolidujemo redove i zabeležimo drugu pobedu na gostovanju u Mitovici” rekao je Darko Ivković, trener rukometnog kluba “Hercegovina”.

Strelci za Hercegovinu:

Komar 11, Popara 9, Andrijašević 6, Meljanac 5, Miladinov i Zubac po 3, Sebastijanov 2 i Šukić i Aćimović po 1.

U poslednjem kolu jesenjeg dela prvenstva, u subotu, 2. novembra 2017. godine u 17.30 časova Hercegovina dočekuje Crvenu Zvezdu iz Mokrina.