Peti poraz Radničkog

1.200

Rukometaši Radničkog su u 5. kolu DRL Sever ugostili ekipu Metalca iz Futoga. Na početku ovog meča domaći vode sa 2-1, igraju dobru odbranu ali promašuju 6 takozvanih zicera što gosti koriste i vode u 20 minutu sa 4-6. Nepovezana igra jašatomićana i tehničke greške idu na ruku gostima koji poluvreme rešavaju u svoju korist rezultatom 11-15.

Nikave promene nije bilo ni u nastavku ovog meča, sem što su očajne sudije Kapur i Vukomanović u 36. minutu napravile cirkus od ovog meča. Prestrogo isključuju beka domaćih Janjića a posle prigovora isključuju i Rikala i Molnara, uz sve  još traže da se pojavi  policija, pa prekid traje 20 minuta. Iako se policija nije pojavila nastavljaju meč ali su domaći zbog izrečenih kazni nastavili sa 3 igrača pa futožani lako rešavju ovaj suret i pobedu rezultaom 25-32.

Radnički je doživeo i peti poraz i predstoji mu grčevita borba za opstanak.