Pioniri Radničkog 1911 osvojili bod u Boki

1.760

U 17. kolu FSP Područne lige pionira grupa „Jug“ Zrenjanin pioniri Radničkog 1911 gostovali u Boki gde su odmerili snage sa domaćom ekipom Naftagasa.

Gosti su se u prvom poluvremenu bolje snašli na trerenu i organizovanom i dobrom igrom postigli tri gola. Rezultat prvog dela utakmice 1:3.

U drugom poluvremenu ekipa domaćina igra bolje i uspeva da prebaci igru u svoju korist. Gosti su uporni i ne pradaju se, pa je utakmica završena nerešenim rezultatom 5:5.

Golove za FK „Naftagas“ Boka postigli: Dori 2, Trišić, Jakšić i Koljaja po  1.

Golove za FK „Radnički 1911“ Jaša Tomić postigli: Varga 2, Sabo D. 2 i Molnar 1.

-„Posle pet uzastopih pobeda, osvojeni remi u Boki protiv ekipe Naftagasa, koja je trenutno druga na tabeli je izuzetan uspeh“, rekao je Lukač Sebastijanov, trener pionira FK „Radnički 1911“.