Poraz Hercegovine u gostima

1.139

Sečanjska Hercegovina poražena je u šestom kolu PRLS rezultatom 31:29 na gostovanju u Temerinu. Dobro su igrali sečanjci na startu ovog meča i imali prednost od 2-3 gola sve do 25. minuta. Nekoliko tehničkih grešaka i ishitrnih šuteva gostiju koriste igrači TSK-Mladosti i dobijaju poluvreme rezultatom 16:15.

U nastavku bolja igra domaćih i njihovo konstantno vođstvo od 4 gola razlike. Prava drama viđena je u zadnjih desetak minuta, smanjuju gosti prednost domaćih na minus 2 i igraju odličnu odbranu ali u napadu serijom promašenih zicera idu u poraz. Neverovatno je šta su igrači Hercegovine promašili u zadnjih 3 minuta. Na kraju zaslužena pobeda ekipe TSK- Mladost iz Bačkog Jarka rezultatom 31:29.

U sledećem kolu Hercegovina dočekuje ekipu Sivca iz istoimenog mesta a meč je zakazan za nedelju,  29.10.2017. od 19 časova.