Đolai Stojan presudio Borcu iz Zrenjanina

U nedelju, 6. maja 2018. godine u Zrenjaninu odigrana prvenstvena fudbalska utakmica 11. kola B lige FSG Zrenjanin između ekipe Borca i neuzinskog Proletera.

Tokom prvog poluvremena, domaćin dolazi do prednosti pogotkom koji postiže igrač broj 10. Džemilovski u 11. minutu, zatim gol za goste postiže igrač broj 10. Đolai Stojan u 42. minutu. Izjednačena igra u prvom poluvremenu i na odmor se odlazi sa nerešenim rezultatom 1:1.

U drugom poluvremenau gosti preuzimaju inicijativu i odličnom igrom dolaze do vođstva golom koji postiže Đolai Stojan u 66. minutu. Nakon samo 2 minuta Đolai Stojan postiže gol za 3:1, i u 71. minutu za konačnih 4:1.

Đolai Stojan je sa postignuta četiri gola bio najbolji igrač susreta.

U nedelju 13. maja 2018. godine fudbalskom klubu „Proleter“ gostuje ekipa Sloge iz Jarkovca. Klub  poziva sve navijače da dođu na stadion i podrže klub u osvajanju novih 3 boda.