Janji? oduševio Medison

Fudbaleri SAS – a su u prvom kolu Prve futsal lige savladali Ekonomac iz Kragujevca rezultatom 4:3. SAS je poveo u 9. minutu kada je posle dobre kombinacije Vukoje matira golmana Aksentijevi?. Ve? u 12. minutu Slobodan Janji? je posle kontra napada udvostru?io prednost doma?e ekipe.U 17. minutu je posle jednog spornog kontakta sudija Vojnovi? dosudio šesti faul doma?oj ekipi. Siguran izvo?a? je bio do ju?erašnji igra? SAS – a Slobodan Raj?evi?. Posle prigovora zbog dosu?enog faula trener doma?ih Milivoje Batinica je isklju?en pa je morao da prati drugo poluvreme sa tribina.Furiozno je krenulo i drugo poluvreme. Janji? je šutem sa 15,16 metara matira Aksentijevi?a u 23. minutu, a ve? u slede?em napadu, odli?ni Jani? je posle kontra napada asistirao Blanuši, koji je sa nekoliko metara savladao prazan gol Ekonomca. Na 4:2 je smanjio ?or?evi? u 30. minutu. Tri minuta pred kraj me?a Predrag Raji? je ušao umesto golmana Aksentijevi?a, posle ogromnog pritiska Kragujev?ani su smanjili na 4:3 preko Brazilca De Souze. Ekonomac je u tom periodu imao još nekoliko odli?nih prilika, ali je briljirao Vanja Husar, golman SAS –a.
Kod Zrenjaninaca zbog kartona nisu igrali Blaži? i Velimirov, a zbog iste kazne u Ekonomcu nije bilo Koci?a i Cvetanovi?a.

– Veoma sam sre?an, malo ko se nadao ovakvoj igri i rezultatu. Postigli smo svoj maksimum i mislim da smo uverili sve koji nisu verovali u nas da ?emo i ove godine jurišati na sam vrh, kaže Slobodan Janji?, fudbaler SAS –a.