Kadeti opravdali očekivanja

RK „Radnički“ Jaša Tomić – RK „Naftagas“ Elemir 28:22 (15:8)
U drugom kolu III Rukometne lige Srbije – grupa Banat Radnički je ugostio ekipu Naftagasa iz Elemira. Gosti su doputovali u podmlađenom sastavu koji predvodi mlada i perspektivna Mirjana Galin što i nije čest slučaj u našem rukometu.
I ekipa Radničkog je nastupila u izmenjenom sastavu u odnosu na prošlu godinu, jer su tim napustili Fazekaš, Nikolić i Rikalo. Bez obzira na ovakva dešavanja u timu momci koji ove godine nose dres plave boje zaigrali su od početka punim gasom tako da je prednost rasla iz minuta u minut. Posle peneasetak minuta igre šansu da ubeleže prve ozbiljne takmičarske minute dobijaju kadeti Čipak Milan, Čipak Igor i Savić Aleksandar što dovodi do toga da se na poluvreme odlazi sa razlikom od sedam golova za domaći tim (15:8).
Početkom drugog poluvremena prva postava Radničkog ulazi ozbiljnije u meč i povećava razliku na osam golova a zadnjih petnaest minuta na terenu su ponovo kadeti koji utakmicu rutinski privode kraju rezultatom 28:22.
Najbolji strelci za Radnički: Sebastijanov 10, Molnar 7, Slavković 5
Najbolji strelci za Naftagas: Radulović 10, Tapavički 6