Neizvesno do kraja utakmice

Super liga Vojvodine
U prvom kolu Super lige Vojvodine muškarci 99. godište i mlađi rukometaši Radničkog su poraženi od ekipe Dalmatinac iz Riđice rezultatom 27:26. U dvorani Svetosavski hram u Kaću viđen je zanimljiv i neizvestan duel što govori i krajnji rezultat.
Na samom početku utakmice momci iz Jaša Tomića dolaze lako do prednosti od dva gola razlike, ali tada jednostavno staju da igraju, pa ekipa Dalmatinca pravi seriju od 9 golova i vodi sa 9:2. Posle odrađenog tajm auta trenera Zubca, Radnički konsoliduje svoje redove, a prednost Dalmatinca se topi iz minuta u minut. U 35. minutu je nerešeno 25:25, ali dva zicera promašuju momci iz Jaše i to koriste igrači iz Riđice i postižu dva gola. Do kraja, naši momci uspevaju da smanje rezultat na 27:26, ali za novi preokret nema više vremana.
Utisak je da naši momci mogu ravnopravno da se nose sa ekipama u ovom rangu takmičenja.