Pao i Obilić!

U 23. kolu PSRL grupa Vojvodina rukometaši Radničkog ugostili ekipu Obilića iz Novog Kneževca.
Iako oslabljeni neigranjem standardnih članova prve postave, srednjeg beka Fazekaša, levog beka Sebastijanova i desnog beka Nikolića ekipa Radničkog je otvorila utakmicu dobrom odbranom i postizanjem lakih golova iz kontre. Međutim, u 2. minutu dolazi do povrede skočnog zgloba Molnar Dejana, jednog od najiskusnijih igrača i nosioca igre. Bez obzira na sve pehove koji su pratili ekipu Radničkog mladi igrači Rikalo Danilo, Aćimović Petar i Janjić Spasoje, uz pomoć iskusnih Slavkovića i Parivodića uspevaju da nameste razliku i na poluvreme odlaze na odmor sa prednošću od četiri gola razlike (15:11).
Početkom drugog poluvremena golman domaće ekipe Mates Boris sa par odličnih intervencija i nekoliko odbranjenih zicera donosi prevagu na stranu ekipe Radničkog i razlika se iz minuta u minut povećava. Ulaskom dvojice najmlađih igrača Vukoje Stefana i Ferenčak Karla, koji je ubeležio prve ozbiljne minute u seniorskoj konkurenciji, igra domaćina dobija na brzini, i uz nekoliko lako postignutih golova utakmica se završava rezultatom 29:24.
Najbolji strelci u ekipi Radničkog su Aćimović Petar sa sedam golova i kapiten Slavković Nemanja strelca 6 gola.