Pobednički niz Hercegovine

Rukometaši sečanjske Hercegovine su u 8. kolu PRLS na gostovanju u Apatinu nastavili pobednički niz. Na početku susreta je viđen izjednačen duel a ekipe su se smenjivale u vođstvu. Rezultatska klackalica je potrajala sve do 22. minuta kada gosti iz Sečnja podižu kvalitet svoje igre u odbrani i iz kontranapada postižu par lakih golova. Dobra igra u odbrani domaćih ne donosi promenu na terenu te je na poluvremenu 12:15 za Hercegovinu.
Početkom drugog dela igre gosti menjaju svoju odbranu i iz formacije 6-0 prelaze na 5-1, u tim trenutcima u odbrani gostujućeg tima dominira iskusni Šešlija koji svojom igrom neutrališe najboljeg igrača domaćih desnog beka Kreca. Iz takve odbrane sečanjci dolaze do lakih golova iz kontranapada pa je u 37. minutu 14:21 za goste. Stručni štab sečanjaca je do kraja pružio šansu svojim najmlađim igračima i samo zahvaljujući tome Apatin uspeva da smanji razliku pa je na kraju 25:28 za Hercegovinu.
Strelci za ekipu Hercegovine na ovom susretu su Sebastijanov 10, Miladinov 9, Barjaktarović 4, Popara 4 i Meljanac 1.