НЕУЗИНА 04. И 05. АВГУСТ 2017. ГОДИНЕ
Свечано отварање игара у 15.00 часовa у школском дворишту Основне школе Неузина
MАЛИ ФУДБАЛ – МУШКАРЦИ
Руководилац такмичења: Пиљевић Драган, Ђурић Дамир
Фудбалски терен Неузина
ПРЕД КОЛО
Петак
- Неузина – Сечањ 15,20
- Сутјеска – Шурјан 16,00
ПРВО КОЛО
- Бока – Поб. 1 предкола 16,40
- Јаша Т. – Јарковац 17,20
- Поб.2. предкола – Б. Дубица 18,00
- Конак – Крајишник 18,40
ДРУГО КОЛО
Субота
- Победник 1. – Победник 2. 15,30
- Победник 3. – Победник 4. 16,10
ФИНАЛЕ Субота 19,50 На терену основне школе
МАЛИ ФУДБАЛ – ЖЕНЕ
Фудбалски терен
ПРВО КОЛО
Субота
- Јаша Т. – Неузина 10,00
2. Сечањ – Бока 10,40
3. Јарковац – Сутјеска 11,20
ПОЛУФИНАЛЕ
- Поб. 3. – Крајишник 14,00
- Поб.1. – Поб. 2. 14,40
ФИНАЛЕ 16,30 Терен у основној школи
СТРЕЉАШТВО И ПИКАДО
Руководилац такмичења: Мира Маговчевић, Лидија Милошевић, Аурел Ротар, Јован Лазић
Терен: Основна школа Неузина
ЖЕНЕ-СТРЕЉАШТВО МУШКАРЦИ-ПИКАДО
Петак 15,30 Субота 10,00
- Јарковац 1. Конак
- . Б. Дубица 2. Банатска Дубица
- Неузина 3. Неузина
- Јаша Томић 4. Јаша Томић
- Сечањ 5. Шурјан
- Бока 6. Бока
- Крајишник 7. Крајишник
- Шурјан 8. Сечањ
- Конак 9. Јарковац
- Сутјеска 10. Сутјеска
РУКОМЕТ – МУШКАРЦИ
Руководилац такмичења : Владо Савовић
Рукометни терен: Основна школа
ПРВО КОЛО
Субота
- Сутјеска – Бока 10,00
- Крајишник – Б. Дубица 10,30
- Јаша Т. – Неузина 11,00
ПОЛУФИНАЛЕ
- Сечањ – Победник 14,00
- Поб.3 – Поб.2 14,30
ФИНАЛЕ 19,10
РУКОМЕТ – ЖЕНЕ
ПРЕД КОЛО
Петак
- Сутјеска – Бока 18,00
ПОЛУФИНАЛЕ
- Јаша Т. – Неузина 18,30
- Сечањ – Поб.1 предкола 20,00
ФИНАЛЕ Субота 17,10
ОДБОЈКА – МУШКАРЦИ
Руководилац такмичења: Иван Мандић, Шешлија Љиљана
Одбојкашки терен: Основна школа
ПРЕД КОЛО
Субота
- Сутјеска – Бока 10,00
ПРВО КОЛО
- Крајишник – Јарковац 10,45
- Конак – Неузина 11,30
- Б. Дубица – Сечањ 12,15
- Победник 1. – Јаша Т. 13,00
ПОЛУФИНАЛЕ
- Победник 4. – Победник 1. 16,00
- Победник – Победник 2. 16,45
ФИНАЛЕ Субота 18,10
ОДБОЈКА – ЖЕНЕ
ПРВО КОЛО
Петак
- Сутјеска – Бока 15,20
- Крајишник – Неузина 16,00
- Јаша Т. – Сечањ 16,40
- Конак – Б. Дубица 17,20
ПОЛУФИНАЛЕ
- Победник – Победник 4. 18,00
- Победник – Победник 3. 18,40
ФИНАЛЕ Субота 17,30
КОШАРКА – МУШКАРЦИ
Руководилац такмичења : Раденко Угрчић, Милан Боснић
Кошаркашки терен: Основна школа
ПРЕД КОЛО
Петак
- Неузина – Крајишник 15,30
ПРВО КОЛО
- Конак – Јарковац 16,00
- Јаша Т. – Банатска Д. 16,30
- Сутјеска – Сечањ 17,00
- Бока – Победник 1. предкола 17,30
ПОЛУФИНАЛЕ
- Победник 3. – Победник 2. 19,00
- Победник 1. – Победник 4. 19,30
ФИНАЛЕ Субота 18,30
КОШАРКА – ЖЕНЕ
ПРЕД КОЛО
Субота
- Бока – Јаша Томић 12,00
- Сечањ – Неузина 12,30
ПРВО КОЛО
- Крајишник – Поб. 1.предкола 15,00
- Сутјеска – Победник 2.предкола 15,30
ФИНАЛЕ Субота 17,50
СТОНИ ТЕНИС
Руководилац такмичења: Момчило Папић
Терен: Дом културе Неузина
МУШКАРЦИ Субота 10,00
ПРЕД КОЛО
- Сечањ – Сутјеска
- Неузина – Крајишник
ПРВО КОЛО
- Конак – Победник 1.
- Јаша Т. – Бока
- Банатска Д. – Јарковац
- Шурјан – Победник 2.
ПОЛУФИНАЛЕ
- Победник 3. – Победник 2.
- Победник 1. – Победник 4.
ФИНАЛЕ
ЖЕНЕ Петак 15,30
ПРВО КОЛО
- Јаша Т. – Бока
- Неузина – Крајишник
- Сутјеска – Банатска Д.
- Сечањ – Јарковац
ПОЛУФИНАЛЕ
- Победник – Победник 1.
- Победник – Победник 3.
ФИНАЛЕ
АТЛЕТИКА
Руководилац такмичења: Вуковић Драго, Аурел Дору Ротар, Јован Лазић
Терен: Фудбалски терен Неузина
Субота 17.00
– бацање камена с рамена
- бацање кугле (м и ж)
- скок у даљ (м и ж)
- трчање 60м (ж) – 100м (м)
- трчање 600м(ж) – 800м (м)
Екипе се пријављују на лицу места.
НАДВЛАЧЕЊЕ КОНОПЦА
Руководилац такмичења: Јово Симеуновић
Рукометни терен: основна школа Неузина
МУШКАРЦИ Субота 20,30
ПРВО КОЛО
- Сутјеска – Сечањ
- Бока – Конак
3.Крајишник – Неузина
- Јаша Т. – Јарковац
ПОЛУФИНАЛЕ
- Победник 1. – Победник 4.
- Победник – Победник 3.
ФИНАЛЕ
ЖЕНЕ Петак 19,40
ПРЕД КОЛО
- Банатска Д. – Јаша Т.
ПРВО КОЛО
- Неузина – Конак
- Бока – Сечањ
- Сутјеска – Јарковац
- Поб.1предкола – Крајишник
ПОЛУФИНАЛЕ
- Поб 2. – Поб. 3.
- Поб 1. – Поб 4.
ФИНАЛЕ
ШАХ
Руковолилац такмичења: Мирослав Папић
Терен: Основна школа Неузина Субота 10,00
Пријава на лицу места.
КУГЛАЊЕ
Руководилац такмичења: Зубац Бранислав и Нехез Зоран
Терен: Хала спортова Јаша Томић Субота 10,00
СПОРТСКИ РИБОЛОВ
Руководилац такмичења: Рацић Ратко, Мошеску Бранислав
Терен: Вашариште у Боки
Субота у 07,00 – скуп такмичара и жребање
08,00 – такмичење
РЕДАРИ
- Фудбалски терен Неузина – Фудбалски терен – Пиљевић Драган 063578904, Драган Денчић 0638853181
- Основна школа Неузина– Кошаркашки терен – Раденко Угрчић 0698023404
- Основна школа Неузина – Рукометни терен – Рикало Зоран 0698023439, Владо Савовић
- Основна школа – терен за пикадо – Мира Маговчевић 0698023426, Лидија Милошевић 0698023410
- Фудбалски терен Неузина – Атлетика – Драго Вуковић 0698023478, Аурел Дору Ротар 0698023461, Јован Лазић 0698023437
- Дом културе Неузина – терен за стони тенис – Момчило Папић 063280766
- Основна школа Неузина – Oдбојкашки терен – Војислав Вукоје, Љиљана Шешлија 0698023444
- Јаша Томић – Хала спортова – Куглана – Зубац Бранислав 0638559944 , Нехез Зоран
- Основна школа Неузина- шах – Мирослав Папић
- Бока – спортски риболов – Ратко Рацић 0616102122, Бранислав Мошеску 0629672335
ПЕЦАЊЕ НА ПЛОВАК
Свака Месна заједница има право на по једну екипу.
Број такмичара у екипи је 3 (три).
Пеца се у три сектора на по један штап на пловак и једном удицом.
Забрањује се пецање на хлеб и ларву комарца.
Обавезно имати мрежасту чуварку за рибу минималном дужином од 2,5 метара.
Организатор је у обавези да обезбеди прилаз возилом до стазе за такмичење.
Такмичење траје 3 часа.
СПОРТСКИ САВЕЗ ОПШТИНЕ СЕЧАЊ