РАСПОРЕД И САТНИЦА ЛЕТЊИХ СПОРТСКИХ ИГАРА СО СЕЧАЊ

1.831

                         

 НЕУЗИНА  04. И 05. АВГУСТ 2017. ГОДИНЕ

Свечано отварање игара у 15.00 часовa у школском дворишту Основне школе Неузина

 

                                   MАЛИ ФУДБАЛ – МУШКАРЦИ

Руководилац такмичења:  Пиљевић Драган, Ђурић Дамир

Фудбалски терен Неузина

ПРЕД КОЛО

Петак

  1. Неузина – Сечањ  15,20
  2. Сутјеска – Шурјан 16,00

ПРВО КОЛО

  1. Бока    – Поб. 1 предкола           16,40
  2. Јаша Т. – Јарковац                 17,20
  3. Поб.2. предкола – Б. Дубица 18,00
  4. Конак – Крајишник                18,40

ДРУГО КОЛО

Субота

  1. Победник 1. – Победник 2.       15,30
  2. Победник 3. – Победник 4.       16,10

ФИНАЛЕ   Субота    19,50  На терену основне школе

 

    МАЛИ ФУДБАЛ – ЖЕНЕ

Фудбалски терен

ПРВО КОЛО

Субота

  1. Јаша Т. – Неузина 10,00

2. Сечањ – Бока                     10,40

3. Јарковац – Сутјеска         11,20

ПОЛУФИНАЛЕ

  1. Поб. 3. – Крајишник 14,00
  2. Поб.1. – Поб. 2. 14,40

ФИНАЛЕ      16,30   Терен у основној школи

 

СТРЕЉАШТВО И ПИКАДО 

Руководилац такмичења:  Мира Маговчевић, Лидија Милошевић, Аурел Ротар, Јован Лазић

Терен: Основна школа Неузина

ЖЕНЕ-СТРЕЉАШТВО                                           МУШКАРЦИ-ПИКАДО

Петак 15,30                                                                   Субота 10,00

  1. Јарковац 1. Конак
  2. . Б. Дубица 2. Банатска Дубица
  3. Неузина 3. Неузина
  4. Јаша Томић 4. Јаша Томић
  5. Сечањ 5. Шурјан
  6. Бока 6. Бока
  7. Крајишник 7. Крајишник
  8. Шурјан 8. Сечањ
  9. Конак 9. Јарковац
  10. Сутјеска 10. Сутјеска

 

                                    РУКОМЕТ  –  МУШКАРЦИ  

Руководилац такмичења : Владо Савовић

Рукометни терен:  Основна школа

ПРВО КОЛО

Субота

  1. Сутјеска – Бока         10,00
  2. Крајишник – Б. Дубица      10,30
  3. Јаша Т. – Неузина                  11,00

ПОЛУФИНАЛЕ

 

  1. Сечањ –  Победник     14,00
  2. Поб.3 – Поб.2                 14,30

ФИНАЛЕ        19,10

 

   РУКОМЕТ –  ЖЕНЕ

ПРЕД КОЛО

Петак

  1. Сутјеска – Бока  18,00

ПОЛУФИНАЛЕ

  1. Јаша Т. – Неузина    18,30
  2. Сечањ – Поб.1 предкола 20,00

ФИНАЛЕ    Субота    17,10

 

  ОДБОЈКА  – МУШКАРЦИ

Руководилац такмичења: Иван Мандић, Шешлија Љиљана

Одбојкашки терен:  Основна школа

ПРЕД КОЛО

Субота

  1. Сутјеска – Бока                  10,00

ПРВО КОЛО

  1. Крајишник – Јарковац 10,45
  2. Конак – Неузина              11,30
  3. Б. Дубица – Сечањ      12,15
  4. Победник 1. – Јаша Т.         13,00

ПОЛУФИНАЛЕ

  1. Победник 4. – Победник 1. 16,00
  2. Победник – Победник 2. 16,45

ФИНАЛЕ   Субота          18,10

 

 ОДБОЈКА – ЖЕНЕ

ПРВО КОЛО

Петак

  1. Сутјеска – Бока              15,20
  2. Крајишник – Неузина  16,00
  3. Јаша Т. – Сечањ              16,40
  4. Конак – Б. Дубица         17,20

ПОЛУФИНАЛЕ

  1. Победник – Победник 4. 18,00
  2. Победник – Победник 3. 18,40

ФИНАЛЕ     Субота       17,30

 

                                      КОШАРКА  –  МУШКАРЦИ

Руководилац  такмичења : Раденко Угрчић, Милан Боснић

Кошаркашки терен: Основна школа

ПРЕД КОЛО

Петак

  1. Неузина – Крајишник     15,30

ПРВО КОЛО

  1. Конак – Јарковац                       16,00
  2. Јаша Т. – Банатска Д. 16,30
  3. Сутјеска – Сечањ                       17,00
  4. Бока – Победник 1. предкола 17,30

ПОЛУФИНАЛЕ

  1. Победник 3. – Победник 2. 19,00
  2. Победник 1. – Победник 4. 19,30

ФИНАЛЕ   Субота     18,30

 

                                                КОШАРКА – ЖЕНЕ

ПРЕД КОЛО

Субота

  1. Бока – Јаша Томић 12,00
  2. Сечањ – Неузина   12,30

ПРВО КОЛО

  1. Крајишник – Поб. 1.предкола 15,00
  2. Сутјеска – Победник 2.предкола           15,30

ФИНАЛЕ   Субота           17,50

 

                                                СТОНИ ТЕНИС

Руководилац такмичења:  Момчило Папић

Терен:  Дом културе Неузина

МУШКАРЦИ         Субота         10,00

ПРЕД КОЛО

  1. Сечањ – Сутјеска
  2. Неузина – Крајишник

ПРВО КОЛО

  1. Конак – Победник 1.
  2. Јаша Т. – Бока
  3. Банатска Д. – Јарковац
  4. Шурјан – Победник 2.

ПОЛУФИНАЛЕ

  1. Победник 3. – Победник 2.
  2. Победник 1. – Победник 4.

ФИНАЛЕ

ЖЕНЕ       Петак     15,30

ПРВО КОЛО

  1. Јаша Т. – Бока
  2. Неузина – Крајишник
  3. Сутјеска – Банатска Д.
  4. Сечањ – Јарковац

ПОЛУФИНАЛЕ

  1. Победник – Победник 1.
  2. Победник – Победник  3.

ФИНАЛЕ

                                          

АТЛЕТИКА

Руководилац такмичења:  Вуковић Драго, Аурел Дору Ротар, Јован Лазић

Терен:  Фудбалски терен Неузина

Субота  17.00

–   бацање камена с рамена

  • бацање кугле (м и ж)
  • скок у даљ (м и ж)
  • трчање 60м (ж) – 100м (м)
  • трчање 600м(ж) – 800м (м)

Екипе се пријављују на лицу места.

 

НАДВЛАЧЕЊЕ КОНОПЦА

Руководилац такмичења:  Јово Симеуновић

Рукометни терен: основна школа Неузина

МУШКАРЦИ    Субота   20,30

ПРВО  КОЛО

  1. Сутјеска – Сечањ
  2. Бока – Конак

3.Крајишник – Неузина

  1. Јаша Т. – Јарковац

ПОЛУФИНАЛЕ

  1. Победник 1. – Победник 4.
  2. Победник – Победник 3.

ФИНАЛЕ

ЖЕНЕ        Петак      19,40

ПРЕД КОЛО

  1. Банатска Д. – Јаша Т.

ПРВО КОЛО

  1. Неузина – Конак
  2. Бока – Сечањ
  3. Сутјеска – Јарковац
  4. Поб.1предкола – Крајишник

ПОЛУФИНАЛЕ

  1. Поб 2. – Поб. 3.
  2. Поб 1. – Поб 4.

ФИНАЛЕ

                                      ШАХ

Руковолилац такмичења: Мирослав Папић

Терен:  Основна школа Неузина  Субота   10,00

Пријава на лицу места.

                                              КУГЛАЊЕ 

Руководилац такмичења: Зубац Бранислав  и  Нехез Зоран

Терен:  Хала спортова  Јаша Томић    Субота   10,00

 

СПОРТСКИ РИБОЛОВ

Руководилац такмичења: Рацић Ратко, Мошеску Бранислав

Терен: Вашариште у  Боки

Субота у    07,00  – скуп такмичара и жребање

08,00 – такмичење

 

РЕДАРИ

  1. Фудбалски терен Неузина – Фудбалски терен  – Пиљевић Драган 063578904, Драган Денчић 0638853181
  1. Основна школа Неузина– Кошаркашки терен – Раденко Угрчић 0698023404
  1. Основна школа Неузина – Рукометни терен – Рикало Зоран 0698023439, Владо Савовић
  1. Основна школа – терен за пикадо – Мира Маговчевић 0698023426, Лидија Милошевић 0698023410
  1. Фудбалски терен Неузина – Атлетика – Драго Вуковић 0698023478,   Аурел Дору Ротар 0698023461, Јован Лазић 0698023437
  1. Дом културе Неузина  – терен за стони тенис – Момчило Папић 063280766
  1. Основна школа Неузина – Oдбојкашки терен – Војислав Вукоје, Љиљана Шешлија 0698023444
  1. Јаша Томић – Хала спортова – Куглана – Зубац Бранислав 0638559944 , Нехез Зоран
  1. Основна школа Неузина- шах – Мирослав Папић
  2. Бока – спортски риболов – Ратко Рацић 0616102122, Бранислав Мошеску 0629672335

 

ПЕЦАЊЕ НА ПЛОВАК

Свака Месна заједница има право на по једну екипу.

Број такмичара у екипи је 3 (три).

Пеца се у три сектора на по један штап на пловак и једном удицом.

Забрањује се пецање на хлеб и ларву комарца.

Обавезно имати мрежасту чуварку за рибу минималном дужином од 2,5 метара.

Организатор је у обавези да обезбеди прилаз возилом до стазе за такмичење.

Такмичење траје 3 часа.

 

                                                                     СПОРТСКИ САВЕЗ ОПШТИНЕ СЕЧАЊ

Dobijte obaveštenja u realnom vremenu odmah nakon objavljivanja nove vesti.

Možda vam se sviđa i

Komentari su zatvoreni.