Završnica za infarkt

RK ”Radnički” – RK “Sivac” 33:33 (16:16)

U27. kolu ekipa Radničkog je dočekala ekipu Sivca za koju se znalo da je jedna od kvalitetnijii ekipa u ovom rangu takmičenja. To se pokazalo kao tačno jer je utakmica celim svojim tokom bila neizvesna i napeta gde su se ekipe smenjivale u vođstvu što govori i rezultat poluvremena 16:16.

U drugom poluvremenu “ista priča” na terenu a sama završnica za infarkt. Na petnest sekundi do kraja Radnički dolazi u vođstvo od jedan razlike, ali u poslednjem napadu gostiju, na četiri sekunde do kraja dolazi do izjednačenja što je i konačan rezultat utakmice 33:33.

U ekipi Radničkog najbolji pojedinci su: Slavković, strelac 9 golova i Fazekaš, strelac 7 golova.

U sledećem, 28. kolu PSRL Vojvodina rukometaši Radničkog putuju u Bezdan gde će igrati protiv ekipe Grafičara.