Avdalović igrač utakmice

0 839

U 2. kolu DRLS Radnički je ugostio ekipu Crepaja iz istoimenog mesta. U uvodnim minutima ekipe su rezultatski izjednačene i igra se gol za gol. Prvu osetniju prednost ostvaruju gosti, pre svega dobrom igrom u odbrani dolaze do 3 gola prednosti u 21. minutu meča. Od tog momenta zaigrala je ekipa trenera Grahovca onako kako se od tih momaka i očekuje i veoma brzo hvataju rezultatski priključak. Ekipe su na pauzu otišle rezultatski poravnate 14-14.
Početkom drugog dela igre golman domaćih Avdalović brani na vrhunskom nivou što njegovi saigrači koriste. U napadu su nepogrešivi Glomazić, Rikalo i Molnar a prednost domaćeg tima se povećava iz minuta u minut. Nisu gosti iz Crepaje uspeli da isprate ritam domaćeg tima, te je na kraju rezultat 34-26 za Radnički.
Najbolji strelac kod domaćih Glomazic 7 golova a kod gostiju Radenković 11 golova. Za igrača utakmice proglašen je golman Radničkog Avdalović.
Moramo da napomenemo da se lepa tradicija u Radničkom nastavlja. Naime, bivši igrač kluba Draško Drašković, koji živi i radi u inostranstvu je donirao klubu garnituru dresova u kojoj su igrači nastupili u ovoj utakmici. Lep gest nekadašnjeg prvotimca Radničkog.