Hercegovina nadmoćnija od Jabuke

0 1.754

Ugostili su sečanjci u trećem kolu PRLS ekipu Jabuke iz istoimenog mesta. Pre početka susreta Hercegovina je bila favorit. Mladi i neiskusni gosti su bili konkurentni sečanjcima samo u prvih petnaest minuta meča. U tom periodu domaći su igrali loše u odbrani pa je stručni štab Hercegovine zatražio minut odmora. Od tog momenta odbrana domaćih funkcioniše odlično a sa nekoliko intervencija na golu Lisov daje vetar u leđa svom timu. Od dvadesetog minuta trener Vučković na parket šalje Aćimovića, Spahića, Vučkovića i Miladinova a na poziciji vođe napada umesto standardnog Nikolića igra Meljanac te je na poluvremenu 18:11 za Hercegovinu.
U drugom delu igre probali su domaći razne taktičke varijante a stručni štab je pružio šansu svim igračima. Na kraju je 34:24 za domaće.
Posebno su se istakli Vukoje strelac 11 pogodaka i Nikolić strelac 6 pogodaka.
U sledećem kolu Hercegovina će ugostiti ekipu Potisje Pleteks iz Ade.