Hercegovina pobedila Jedinstvo

0 673

Hercegovina iz Sečnja je u drugom kolu PRLS ugostila ekipu Jedinstvo iz Novog Bečeja. Odlično su sečanjci otvorili ovaj meč, dobrom igrom u odbrani neutralisali su napade gostiju i u 4. minutu poveli sa 3-0. Iskusnu igrači Jedistva predvođeni srednjim bekom Vujačkovim se veoma brzo vraćaju u ovaj meč i hvataju rezultatski priključak. Dva promašena sedmerca domaćih i nekoliko jeftino prodatih lopti je sasvim dovoljno da gosti odu na pauzu sa 3 gola prednosti. Rezultat prvog dela igre 13-16.
Promenili su domaći odbrambenu formaciju na početku drugog dela igre i sa odbranom 5-1 u kojoj dominira Šešlija veoma brzo anaulirali prednost gostiju. Serijom golova u 36.minutu Hercegovina dolazi do prednosti od 2 gola razlike. Rezultatska klackalica je viđena u nastavku utakmice a ekipe se menjaju u vođstvu. U 58.minutu mladi golman domaćih Lisov ulazi u seriju odbrana što njegova ekipa koristi i dobija ovaj meč rezultatom 27-25.
Kod domaćih najbolji strelac Vukoje 9 pogodaka a kod gostiju Vujačkov 9 pogodaka.
U sledecem kolu Hercegovina gostuje ekipi Jabuke iz istoimenog mesta.