Još jedan korak do titule

0 724

radnicki-1Drugo kolo nastavka TRLS grupa Banat i susret treće plasirane Vojvode Stepe i Radničkog koji deli trenutno prvu poziciju odigran je u Vojvodi Stepi na sam dan Uskrsa.
Uvodni minuti utakmice protiču u izjednačenoj igri, a Radnički ima blagu prednost od 1 do 2 gola razlike. Prelaskom u odbranu 5-1 gosti lakše rešavaju napade Stepe i na poluvreme odlaze sa prednošću od 5 golova a rezultat je 15 :20.
Nastavak igre donosi još bolju igru gostiju, a prednost konstantno raste pa je u 51. minutu 23:32 za goste i tada je utakmica rezultatski rešena. Do kraja trener gostiju Ivković uvodi na teren mlade snage, te domaći uspevaju da smanje vođstvo gostiju na 38:33 što je i krajnji rezultat utakmice.
Strelci za Radnički: Radošević 1, Molnar 7, Popara 1, Parivodić 3, Slavković 5, Pašajlić 3, Čizmašev 4, Janjić 4 i Fazekaš 10.