Krajina pobedom izbila na četvrto mesto

1.414

Krajina je četvrta. Verovali ili ne. Posle 24. kola Vojvođanske lige“Istok“ momci ekipe iz Krajišnika su u samom vrhu svoje nove lige u višem rangu takmičenja.
Strašan hendikep kao na kraju prvog dela takmičenja se desio opet u subotu. Naime, trener i glavni strateg Krajine, Mirić je opet bio na velikim mukama. 11 igrača je istrčalo na teren bez ijednog zamenskog igrača. Kartoni i povrede opet su desetkovali ekipu, a koliko je bilo goruće u svlačionici govori i činjenica da je na utakmicu bio pozvan i Narančić koji nije ove sezone zbog povrede počeo ni jednu utakmicu. Po mišljenju objektivnog dela publike, upravo je taj momak bio strašan podstrek za ekipu uz golmana Rodića koji je opet na svoj prepoznatljivi način odradio svoj deo posla.
Prvo poluvreme prepuno šansi domaćina, po neki napad gostiju i utisak da će utakmica biti tvrda do kraja.
Drugo poluvreme slično prvom, dosta šansi u kojima su i gosti krenuli na sve ili ništa. 77. minut je bio presudan za celu utakmicu. Ferenci nalazi Mirčetića koji dribla golmana i rutinski postiže pogodak za 1:0 što će biti i konačan rezultat.
Strašne napade gostujućih igrača uspeo je da ukroti golman Krajine Đuro Rodić koji kao da je uz svoj klub i sam napredovao u viši rang. Do poslednjeg minuta mamio je uzdahe sa tribina svojim bravurama. Na kraju rezultat ostaje 1:0 za srčanije i borbenije koji još jednom dokazuju koliko je bitna volja, želja i ljubav prema klubu. Krajina piše nova 3 boda i nastavlja svoj nestvarni i nepobedivi niz kod kuće.
Bravo za sve momke, bravo za upravu kluba, bravo za trenera Mirića i bravo za Krajinu.
Nema predaje, nema teških protivnika, ima samo teških vremena i teških utakmica.