Loš dan ili igračka kriza rukometaša Hercegovine?

0 1.011

U 11. kolu PRLS Nova Pazova je ugostila lidera prvenstva Hercegovinu iz Sečnja.
Posle početnog ispitivanja snaga golman domaćih Vejnović brani dva sedmerca igračima gostiju i domaći u 19. minutu vode sa 8:4. Sa linije od sedam metara bili su neprecizni Vukoje i Meljanac. Ništa nije polazilo za rukom igračima gostiju, veliki broj promašenih zicera i mlaka i bezvoljna igra u odbrani. Na poluvremenu je 14:9 za Pazovu.
Nastavak susreta je doneo potpuno identičnu sliku na terenu. Kod gostiju je primetna nervoza a tehničke greške se ređau kao na traci. Domaći takvu situaciju koriste i lagano dobijaju ovaj susret rezultatom 32:23.
Ovim porazom je Hercegovina izgubila bodovnu prednost koju je imala nad ekipama Apatina i Hercegovac iz Gajdobre. Ova 3 tima su bodovno poravnati na vrhu tabele ali je Hercegovina u prednosti, jer je pobedila svoje konkurente na njihovim terenima. Da li je ovo bio samo loš dan sečanjaca ili je ekipa u igračkoj krizi pokazaće susret 13. kola u kome Hercegovina gostuje ekipi Dolova.