FK „Radnički“ Sutjeska – FK „Dolina“ Padina  0:0

Pomoćnici: Dejan Cvejanov, Ivan Mikalački (Zrenjanin)

Radnički

Čanak, Dubljevič, Milošević, Vuković, Skoko, Rogan, Kurunci, Ninić, Ognjenović, Tomin, Ratković.

Igrali su još: Magovčević, Krnetić, Kulić, Idvorjan, Stojaković, Kolundžić, Rosić, Vujadinović, K. Kondan, G. Kondan, Mirković.

Dolina

Pustinjaković, Pajković, Trkulja, Atanasković, Macuzić, Savić, Radosavljević, Kiš, Radivojević, Krstinić, Labović.

Igrali su još: Trivunović, Lončarski, Musa, Kozić, Brkić, Koren

U prvoj proveri u prolećnjom delu sezone, po veoma teškom terenu izabranici Dragoljuba Gajevića pružili su žestok otpor renomiranim gostima iz Padine.

U prvom poluvremenu Sutješčani bivaju bolji , a Tomin i Rogan ne uspevaju da savladaju iskusnog Danila Pustinjakovića. Iako se igralo konstantno na polovini Padinjana prvu i ozbiljniju šansu gosti ne uspevaju da realizuju. U tim napadima gostujuće ekipe posebno se istakao fenomenalni Saša Čanak, novajlija iz Zrenjaninskog Banata sa dve fantastične odbrane.

U drugom  poluvremenu trener Gajević  uvodi novu ekipu, ostavivši samo golmana Čanka, a Padinjani preuzimaju terensku inicijativu samo na momente. U tim trenucima gosti maju jednu stoprocentnu šansu preko Krstinića, koji je sa nekih 7-8 metara iskosa šutirao, ali na mestu je bio Čanak i fenomenalnom odbranom uhvatio živu loptu.

Zanimljivo je da je za Radnički  debitovao i 15-ogodišnji Aleksa Mirković.