Nosović zaključao gol

0 797

U 1. kolu plej – auta DRL Vojvodine Radnički je ugostio ekipu Jugovića 2 iz Kaća.
Odlično su domaći otvorili meč, dobrom igrom u odbrani predvođenom golmanom Nosovićem stekli su prednost u 17. minutu je 7-3. Nisu se gosti iz Kaća predali. Zahvaljujući greškama domaćih igrača u napadu uspeli su da se vrate u meč, čak su i poveli u 20. minutu. Nakon minuta odmora trenera Ivkovića Radnički uspeva da konsoliduje svoje redove i na poluvremenu je 15-12 za domaće.
U nastavku su gosti uspeli da poravnaju rezultat na 15-15 u 34. minutu. Od tog trenutka golman domacih Ognjen Nosović je zakljucao svoj gol. Neverovatno je šta je ovaj mladi golman uspeo da odbrani. Podatak da je imao 25 odbrana u toku ovog meča dovoljno govori. Iskoristili su domaći rukometaši sjajno veče svog golmana i dobili ovaj meč rezultatom 29-26.
Naravno da je igrač utakmice golman Nosović.
U sledećem kolu Radnički gostuje ekipi Sombora.