Pao i Naftagas!

0 895

Radnicki-Vojvoda Stepa - 01Jedanaesto kolo TRLS Banat je rukometaše Radničkog odvelo u Elemir na megdan protiv ekipe Naftagasa. Kada se pogleda tabela i plasman na njoj potpuno je jasno da su naši rukometaši važili za favorita u ovom susretu. Tako je i počela ova utakmica, odbrana gostiju iz Jaša Tomića funkcioniše odlično a kontra i polukontra rade kao nacrtani tako da prednost u 18. minutu iznosi 8 golova razlike za goste. Tada dolazi do opuštanja u redovima gostiju i pada u igri a domaćin igra sve bolje i bolje, tako da rezultat na poluvremenu glasi 18:20 za goste.
U početku drugog poluvremena i dalje Radnički igra veoma loše a ni tajm – aut trenera Ivkovića ne uspeva da trgne ekipu, međutim do tada neprimetni Avdalović dobro brani pa je Radnički ipak u konstantnoj prednosti od 2 razlike. Od 41. minuta najiskusniji pojedinac u redovima gostiju Parivodić preuzima komandu nad odbranom a iskusni Molinar i kapiten Slavković,kao i raspoloženi bek Sebastijanov u napadu rešetaju mrežu golmana domaćih Milinovića, pa je na kraju 29:35 za goste iz Jaša Tomića.
Najbolji strelci u ekipi Radničkog su: Sebastijanov 10 golova, Fazekaš i Molnar po 8 golova.