Pao i Radnički iz Šida

0 4.541

U 11. kolu PRLS Hercegovina je ugostila ekipu Radničkog iz Šida.
I pre ovog susreta sečanjci su važili za velikog favorita u ovom meću. To su i dokazali na parketu.
Od samog starta domaći igrači su pokazali ko je gazda na terenu. Skoncentrisano i borbeno u odbrani a maštovito u napadu. Nijednog momenta nisu dali ni najmanju nadu gostima da mogu da urade bilo šta na ovom meču. Rezultat poluvremena 16:11.
I u nastavku ista slika na terenu. Trener Vučković je sredinom drugog dela igre pružio šansu svim svojim igračima. Momci sa klupe su tu šansu i iskoristili pa je na kraju 32:21 za Hercegovinu.
Sa osvojenih 15 bodova Hercegovina je na trećoj poziciji bodovno poravnata sa ekipom Jabuke. Ovim mečom se ne završava rukometna sezona za sečanjce.
U četvrtak od 19.00 časova u polufinalu kupa Vojvodine Hercegovina ce ugostiti ekipu zrenjaninskog Proletera. Bez obzira što je protivnik iz Zrenjanina član Arkus lige momci koji nose dres Hercegovine će dati sve od sebe da pobede renomiranog protivnika i plasiraju se u finale ovog takmičenja.