Parkajić predvodio Radnički do pobede

0 692

U 3.kolu DRL plej aut doigravanja Radnički je ugostio ekipu Rume. Oslabljeni domaćini ne igranjem povređenih Miladinova i Ilića bolje su otvorili ovaj meč i dobrom igrom u odbrani stiču prednost u 13. minutu vode sa 7-5. Do 23. minuta se igra gol za gol. U tim momentima kapiten Slavković promašuje sedmerac i uz nekoliko tehničkih grešaka domaćih igrača Ruma prvo poravnava rezultat a u poslednim sekundama poluvremena postiže i pogodak za prvo vođstvo. Rezultat na poluvremenu 14-15 za goste.
Rezultatska klackalica je viđena i u nastavku gde se ekipe smenjuju u vođstvu u više navrata. Od 52. minuta odbrana domaćina predvođena Moračom i Janjićem je stvorila mnogo problema gostima. U napadu Parkajić rešeta mrežu gostiju te domaći dobijaju ovaj susret rezultatom 29-25.
Najbolji pojedinac sureta Goran Parkajić, strelac 10 pogodaka.