Partizan pobedio Radnički

0 1.822

FK “Radnički” Jaša Tomić – FK “Partizan” Beograd 0:1
Izabranici Aleksandra Stanojevića, trenera Partizana su sa 1:0 savladali Radnički u prijateljskom meču povodom proslave stogodišnjice postojanja kluba iz Jaša Tomića. Pogodak za Partizan postigao je Jojić Miloš u 15 minuta uz asistenciju Dijara Laminea.
Tokom I poluvremena konstantno su trajali žestoki napadi igrača Partizana kojima je odbrana uspešno odolevala a posebno Aleksandar Latinkić, golman Radničkog koji je po našem skromnom mišljenju igrač utakmice. Igrači Radničkog nisu zabeležili ni jedan ozbiljan napad u I poluvremenu iako su dobro igrali, ali Partizan je Partizan.
U II poluvremenu menja se postavka Partizana, pa je našim igračima bilo mnogo lakše, čak na momente su delovali kao ravnopravan protivnik.
Sve u svemu rezultat je pokazao a ostaje dilema da li su igrači Partizana igrali slabo ili su pak igrači Radničkog odigrali dobro.
Posle utakmice, iako je na terenu imao mnogo grešaka najomiljeniji kod publike a posebno dece bio je Dijara Lamine.
U holu osnovne škole upriličeno je slavlje za sve učesnike i goste a ispred opštine Sečanj i naše mesne zajednice prisutne je pozdravio Predrag Milošević Karasi.

Stadion: Kraj Jera, Gledalaca: 600, Sudije: Momčilović Radmila, Raškov Nenad, Čizmašev Goran, Delegat: Milićev Dušan, Strelac: Jojić u 15. minutu.

Radnički: Latinkić Aleksandar, Pijetlović Dragan, Raič Miloš, Džakula Branislav, Slavković Jovan, Grmuša Nebojša, Peka Dario, Pejin Marko, Dumanić Sretan, Ivanov Saša, Sikimić Marko, Horvat Dragan, Živanov Vladislav, Fazekaš Emil, Savić Milivoje, Stojanovski Aleksandar, Nađ Nandor, Vukoje Marko. Trener: Stanić Željko

Partizan: Petrović Nikola, Aksentijević Nikola, Volkov Vladimir, Stanković Vojislav, Anderson Markez, Ivković Saša, Jojić Miloš, Petrović Nemanja, Babić Dejan, Eduardo Pašenko, Dijara Lamine, Tomić Jovan, Ostojić Miloš, Crnoglavac Nemanja, Aškovski Stefan, Živković Marko, Popara Nikola, Ljujić Matija. Trener: Stanojević Aleksandar