Pioniri Radničkog 1911 nadigrali Vojvodinu 1928

0 2.165

FK “Radnički 1911” Jaša Tomić : FK “Vojvodina1928” Perlez 3:2 (0:2)

U subotu, 22. aprila 2017. godine u Jaša Tomiću odigrana fudbalska utakmica 10. kola Područne lige pionira Zrenjanin između domaće ekipe Radničkog 1911 i Vojvodine 1928 iz Perleza.

Prvo poluvreme gosti ubedljivo bolji i samo je sreća sačuvala ekipu Radničkog 1911 da poluvreme završe sa samo dva primljena gola. Poluvreme je završeno rezultatom  2:0.

Drugo poluvreme veliki preokret u igri domaće ekipe totalno zbunjuje goste iz Perleza. Konačno ona prava igra koja se od igrača Radničkog i očekivala od samog početka utakmice. Radnički 1911 ne samo da je izjednačio rezultat nego je i pobedio sa tri postignuta gola. Konačan rezultat sureta je 3:2 i tri važna boda za ekipu Radničkog 1911.

Radnički 1911 trenutno zauzima peto mesto na tabeli sa 11 osvojenih bodova.

Golove za Radnički 1911 postigli su: Varga 2 i Penov 1.

Posle utakmice pioniri Radničkog 1911 su se družili uz sendvič i osveženje koje je sponzorisalo poljoprivredno gazdinstvo Vukašin Baćina.