Poraz u Riđici

0 978

Rukometaši Radničkog izgubili u Riđici protiv ekipe Kljajićeva

radnicki-1Početak meča je rezultatski neizvestan, a ekipe se smenjuju u vođstvu s tim da nijedan tim nema veću prednost od 2 gola razlike. U  tim trenutcima gosti forsiraju napade preko kontri i polukontri, ali im je realizacija na niskom nivou i to će se kasnije ispostaviti kao ključni momenat ovog meča. U 22. minutu susreta Kljajićevo prvi put vodi sa 3 gola razlike, a sa tom prednošću se odlazi na odmor (17:14). Nastavak susreta i nepotrebna nervoza u redovima Radničkog dovodi do velikog broja tehničkih grešaka,  pa domaći vode 19:15. U 35. minutu gosti konsoliduju redove i prilaze na obećavajućih 20:18 i imaju sedmerac. Na njihovu žalost,  kapiten Slavković ne realizuje sedmerac i od tog trenutka na terenu postoji samo tim domaćih,  pa je na kraju 33-27 za Kljajićevo.

U narednom kolu, u subotu 4. aprila je na programu još jedan derbi za jašatomićane. Pod svodovima svoje dvorane dočekuju drugoplasiranu ekipu Kikinde. Meč počinje u 19.30 časova.

Dobijte obaveštenja u realnom vremenu odmah nakon objavljivanja nove vesti.