Poraz u Vojvoda Stepi

0 836

U prvom kolu III Rukometne lige Srbije – grupa Banat rukometaši iz Jaše Tomić su gostovali ekipi Vojvode Stepe iz istoimenog mesta. Sam početak utakmice donosi izjednačenu igru gde rukometaši domaćina imaju blagu prednost od jednog do dva gola razlike sve do 22. minuta kada dolazi do pada u koncentraciji igrača Radničkog i domaćin dolazi lako do prednosti od sedam golova i poluvreme se završava rezultatom 27:20.
Početkom drugog poluvremena dolazi do preokreta na terenu i gosti iz minuta u minut smanjuju razliku tako da se u zadnjih deset minuta ulazi sa minimalnim vođstvom domaćina od jednog gola razlike. Ključni momenat utakmice je 57. minut kada kapiten Radničkog, Slavković Nemanja promašuje kontru pri rezultatu 28:28, lopta se odbija do beka Radničkog Rikalo Danila, ali on promašuje zicer. Posle toga ekipa iz Vojvode Stepe dolazi do prednosti od jednog gola koju je sačuvala do kraja utakmice. Krajnji rezultat 30:29 za ekipu iz Vojvoda Stepe.