Radnički 1911 pobedio Delije iz Mokrina

0 3.103

Prvenstvena fudbalska utakmica 4. kola FSP Zrenjanin odigrana juče u Jaša Tomiću gde je Radnički 1911 igrao protiv ekipe Delije iz Mokrina.

Iako je Radnički 1911 važio za favorita u ovoj utakmici prvih pola sata igre pripalo je ekipi Delije. Posle prvog gola Marka Pejina u 36. minutu sve je bilo drugačije.

U drugom poluvremenu stabilna igra domaćih igrača i drugi gol za Radnički 1911 u 62. minutu postiže Ferenci Ervin a samo par minuta kasnije svoj drugi gol i konačnih 3:0 postiže Pejin Marko.

Posle 4. kola Radnički 1911 je drugi na tabeli sa 11 osvojenih bodova jer je klub kažnjen oduzimanjem jednog boda zbog neprijavljivanja utakmice u prošloj sezoni takmičenja.

Derbi 5. kola odigraće se u Banatskom Despotovcu gde ekipa Mladosti igra protiv ekipe Radnički 1911.