Radnički nemilosrdan

0 912

FK “Radnički” Jaša Tomić – FK “2. Oktobar” Kumane 6:0 (1:0)
radnicki_3JAŠA TOMIĆ: Stadion Radničkog “Kraj Jera”, gledalaca 100, sudija Zeljković Milan (Banatsko Veliko Selo), strelci: Dumanić u 5. i 60. minutu, Novčić Vladimir u 47. minutu, Slavković Jovan u 54. minutu, Kalapiš Stefan u 71. minutu i Аurić Damir u 90. minutu za Radnički. Žuti kartoni: Pijetlović Darko (Radnički), Stančić Krunoslav (Kumane).

Utakmica je odigrana u izuzetno teškim vremenskim uslovima. Jak vetar je sprečio obe ekipe da pokažu šta znaju ali i pored toga fudbaleri Radničkog su dominirali tokom celog susreta.

radnicki_2Prvi gol je pao već u 5. minutu pogodokom Dumanića, najboljeg strelca ekipe. Propušteno je mnogo dobrih prilika čemu je najviše kumovao vetar i sa tim rezultatom je završeno I poluvreme.

U drugom poluvremenu domaća ekipa je pojačala gas i već u 47. minutu Novčić povećava rezultat na 2:0, posle čega je usledila prava salva golova domaće ekipe.

Pored loših vremenskii uslova hendikep gostujuće ekipe je i što su igrali sa deset igrača.
Ponašanje svih aktera utakmice je bilo fer i korektno.