Radnički pobedio Sentu

0 685

U II kolu Kupa Vojvodine naši rukometaši su gostovali ekipi Sente iz istoimenog mesta.
Ekipa Radničkog je na ovo gostovanje otišla sa samo četiri prvotimca a ostatak tima činili su mladi igrači rođeni 1995/96 godine. Ekipa domaćina je takođe nastupila sa mladim igračima koji nisu dovoljno tehnički obučeni, pa se već posle pet minuta igre naslutilo da će Radnički pobediti. Od samog početka utakmice usledili su siloviti i nepogrešivi napadi ekipe Radničkog. Posle petnaestak minuta igre i vođstva Radničkog od šest golova trener Ivković na teren izvodi mlade igrače koji su svojom igrom i zalaganjem zadržali stečenu prednost. Utakmica je završena ubedljivom pobedom ekipe Radničkog sa sedam gola razlike (27:34).
Najbolji strelac u ekipi Radničkog je mladi Ferenčak Karlo sa osam postignutih golova, a najbolji igrač utakmice je nesumnjivo golman Avdalović Marko koji je od prvog minuta bio odličan i do kraja utakmice sakupio preko dvadeset odbrana.

Dobijte obaveštenja u realnom vremenu odmah nakon objavljivanja nove vesti.