Radnički poražen od Prigrevice

0 668

RK “Radnički“ Jaša Tomić – RK “Prigrevica“ Prigrevica 36:33 (13:16)
U 26. kolu PSRL Vojvodina rukometaši Radničkog su gostovali u Prigrevici gde su odigrali meč protiv ekipe Prigravica.
U prvom poluvremenu dobra igra Radničkog u odbrani i laka realizacija iz kontri rezultirala je vođstvom našeg tima na poluvremenu (13:16).
Promenom zonske odbrambene formacije trenera domaćeg tima dolazi do problema u napadu ekipe Radničkog. Tom promenom igre doprinela je i povreda desnog beka Pungul Ivana, pa dolazi do preokreta i domaćin prelazi u vođstvo koje je sačuvao do kraja.
U ekipi Radničkog najbolji pojedinac je bio kapiten Slavković, strelac 10 pogodaka.
U sledećem, 27. kolu Radnički je domaćin ekipi Sivca a utakmica će se održati u petak, 21.05.2011 sa poćetkom u 19.30 časova.