Raspored i satnica letnjih sportskih igara SO Sečanj

796

Krajišnik  03. i 04. avgust 2018. godine

Svečano otvaranje igara u 15.30 časova u školskom dvorištu Osnovne škole Krajišnik

MALI FUDBAL – MUŠKARCI

Rukovodilac takmičenja:  Piljević Dragan, Đurić Damir

 Fudbalski teren Krajišnik

 PRED KOLO

           Petak

  1. Sečanj – Jarkovac 16,00
  2. Banatska D. – Šurjan 16,40

PRVO KOLO

  1. Konak – Pob. 1 predkola           17,20
  2. Jaša T. – Krajišnik 18,00
  3. Neuzina – Sutjeska 18,40
  4. Boka –Pob. 2 19,20

POLUFINALE

                Subota

  1. Pobednik 2. – Pobednik 4.       16,30
  2. Pobednik 1. – Pobednik 3.       17,10

 FINALE   Subota    18,40  Na terenu osnovne škole

MALI FUDBAL – ŽENE

Fudbalski teren FK „Krajina“

PRVO KOLO

              Subota

  1. Jarkovac – Krajišnik 10,00
  2. Boka – Jaša T. 10,40

3.Konak – Sečanj                         11,20

   Slobodna  – Sutjeska

POLUFINALE

  1. Pob. 1. – Pob. 3. 15,10
  2. Sutjeska – Pob. 2.                 15,50

FINALE      18,00   Teren u osnovnoj školi

STRELJAŠTVO I PIKADO 

Rukovodilac takmičenja:  Mira Magovčević, Lidija Milošević, Aurel Rotar, Jovan Lazić

Teren: Dečiji vrtić Krajišnik

           ŽENE

           Petak 16,00

  1. Neuzina
  2. Boka
  3. Sečanj
  4. Jaša T.
  5. Konak
  6. Jarkovac
  7. Banatska D.
  8. Šurjan
  9. Krajišnik
  10. Sutjeska

RUKOMET  –  MUŠKARCI 

Rukovodilac takmičenja : Vlado Savović, Borislav Aćimović, Silvija Kermeci

Rukometni teren:  Osnovna škola

PRVO KOLO

              Petak

              Neuzina – slobodna

  1. Krajišnik – Sutjeska 16,00
  2. Jarkovac – Boka 16,40
  3. Neuzina – Pob. 2.                              17,20

POLUFINALE

Subota

  1. Sečanj –  Pob. 2.               16,00
  2. Jaša T. – Pob.1                 16,40

FINALE        19,20

RUKOMET –  ŽENE 

Petak

PRVO KOLO

Jaša T. – slobodna

  1. Krajišnik – Boka 18,00
  2. Sutjeska – Konak 18,40
  3. Sečanj – Jarkovac 19,20

POLUFINALE

      Subota

  1. Pob. 2 – Pob. 1. 10,00
  2. Jaša T. – Pob. 3. 10,40

FINALE    Subota    17,20

ODBOJKA  – MUŠKARCI

Rukovodilac takmičenja: Ivan Mandić, Šešlija LJiljana

Odbojkaški teren:  Osnovna škola

PRED KOLO

                Subota

  1. Jarkovac – Banatska D. 10,00

PRVO KOLO

  1. Neuzina – Sutjeska 10,45
  2. Boka – Krajišnik 11,30
  3. Sečanj – Konak 12,15
  4. Pob. 1. – Jaša Tomić 15,50

POLUFINALE

  1. Pobednik 4. – Pobednik 3. 16,30
  2. Pobednik 1. – Pobednik 2. 17,10

FINALE   Subota          19,00

ODBOJKA – ŽENE

PRED KOLO

                   Petak

  1. Boka – Neuzina 16,00

PRVO KOLO

  1. Sutjeska – Konak 16,40
  2. Krajišnik – Sečanj 17,20
  3. Jarkovac – Jaša T. 18,00
  4. Pob. 1. – B. Dubica 18,40

POLUFINALE

  1. Pobednik 4. – Pobednik 2. 19,20
  2. Pobednik 1. – Pobednik 3. 20,00

FINALE     Subota       18,20

KOŠARKA  –  MUŠKARCI

Rukovodilac  takmičenja : Radenko Ugrčić, Milan Bosnić

Košarkaški teren: Osnovna škola

    Petak

PRVO KOLO

  1. Jaša T. – Konak                        16,00
  2. Krajišnik – Sutjeska 16,40
  3. Boka – Neuzina 17,20
  4. Jarkovac – Sečanj 18,00

POLUFINALE

              Subota

  1. Pobednik 3. – Pobednik 2. 16,40
  2. Pobednik 4. – Pobednik 1. 17,20

FINALE   Subota        18,40

KOŠARKA – ŽENE

            Subota

  1. Boka – Jarkovac 10,00
  2. Jaša T. – Neuzina 10,40
  3. Sečanj – Sutjeska 11,20

Krajišnik – slobodan

POLU FINALE

  1. Krajišnik – Pob. 2.            15,20
  2. Pob. 1. – Pob. 3                      16,00

FINALE   Subota           18,00

STONI TENIS

Rukovodilac takmičenja:  Momčilo Papić

Teren:  Sportska sala Osnovne škole

MUŠKARCI         Subota         10,00

PRED KOLO

  1. Banatska D. – Boka
  2. Sečanj – Šurjan

PRVO KOLO

  1. Pob. 2. – Konak
  2. Jaša T. – Neuzina
  3. Jarkovac – Pob.1 .
  4. Sutjeska – Krajišnik

POLUFINALE

  1. Pob. 1. – Pob. 2.
  2. Pob. 3. – Pob. 4.

FINALE

ŽENE       Petak     16,00

PRVO KOLO

  1. Jaša T. – Neuzina
  2. Sečanj – Banatska D.
  3. Boka – Sutjeska
  4. Krajišnik – Jarkovac

POLUFINALE

  1. Pobednik 3. – Pobednik 2.
  2. Pobednik 4. – Pobednik  1.

FINALE

 ATLETIKA

Rukovodilac takmičenja:  Vuković Drago, Aurel Doru Rotar, Jovan Lazić

Teren:  Fudbalski teren Krajišnik

             Subota  17.00

       –   bacanje kamena s ramena

–              bacanje kugle  (m i ž)

–              skok u dalj   (m i ž)

–              trčanje 60m (ž) – 100m (m)

–              trčanje 600m(ž) – 800m (m)

Ekipe se prijavljuju na licu mesta.

NADVLAČENJE KONOPCA

Rukovodilac takmičenja:  Jovo Simeunović

Košarkaški teren: osnovna škola Krajišnik

MUŠKARCI    Subota   19,20

PRVO  KOLO

  1. Boka – Konak
  2. Sutjeska – Jarkovac

3.Krajišnik – Sečanj

  1. Neuzina – Jaša T.

POLUFINALE

  1. Pobednik 1. – Pobednik 3.
  2. Pobednik 2. – Pobednik 4.

FINALE

           ŽENE        Petak      19,20

PRED KOLO

  1. Krajišnik – Banatska D.

PRVO KOLO

  1. Sečanj – Jaša T.
  2. Sutjeska – Neuzina
  3. Konak – Jarkovac
  4. Pob.1 – Boka

POLUFINALE

  1. Pob 2. – Pob. 3.
  2. Pob 1. – Pob 4.

FINALE

ŠAH

Rukovolilac takmičenja: Miroslav Papić

Teren:  Šah kluba „Krajine“  Subota   10,00

Prijava na licu mesta.

KUGLANJE

Rukovodilac takmičenja: Zubac Branislav  i  Nehez Zoran

Teren:  Hala sportova  Jaša Tomić    Subota   10,00

SPORTSKI RIBOLOV

Rukovodilac takmičenja: Racić Rastko, Milosavljev Željko

Teren: Vašarište u  Boki

 Subota u    07,00  – skup takmičara i žrebanje

                     08,00 – takmičenje

REDARI

  1. Fudbalski teren Krajine   –

  Piljević Dragan 063578904, Dragan Denčić 0638853181

  1. Osnovna škola Krajišnik – Košarkaški teren –

 Radenko Ugrčić 0698023404

  1. Osnovna škola Krajišnik – Rukometni teren –

Rikalo Zoran 0698023439, Vlado Savović

  1. Osnovna škola – teren za pikado –

  Mira Magovčević 0698023426, Lidija Milošević 0698023410

  1. Fudbalski teren Krajine – Atletika –

Drago Vuković 0698023478,   Aurel Doru Rotar 0698023461, Jovan Lazić 0698023437

  1. Osnovna škola Krajišnik  – teren za stoni tenis

Momčilo Papić 063280766

  1. Osnovna škola Krajišnik – Odbojkaški teren –

Vojislav Vukoje, LJiljana Šešlija 0698023444

  1. Jaša Tomić – Hala sportova – Kuglana –

Zubac Branislav 0638559944 , Nehez Zoran

  1. Šah klub Krajina – šah

Miroslav Papić

  1. Boka – sportski ribolov

Ratko Racić 0616102122, Branislav Mošesku 06296723

PECANJE NA PLOVAK

Svaka Mesna zajednica ima pravo na po jednu ekipu.

Broj takmičara u ekipi je 3 (tri).

Peca se u tri sektora na po jedan štap na plovak i jednom udicom.

Zabranjuje se pecanje na hleb i larvu komarca.

Obavezno imati mrežastu čuvarku za ribu minimalnom dužinom od 2,5 metara.

Organizator je u obavezi da obezbedi prilaz vozilom do staze za takmičenje.

Takmičenje traje 3 časa.

                SPORTSKI SAVEZ

                                                                                                              OPŠTINE SEČANJ

Dobijte obaveštenja u realnom vremenu odmah nakon objavljivanja nove vesti.

Možda vam se sviđa i

Komentari su zatvoreni.

Želite da se reklamirate na našem portalu?
Kontaktirajte nas
close-image