Rezultati do polufinala

0 428

ZIMSKI TURNIR U MALOM FUDBALU “JAŠA 2012/13” – REZULTATI
turnir_02
PETAK 28.12.2012.
18 00 – “KRAJINA” KRAJIŠNIK – “FANTOMI” JAŠA TOMIĆ – 7:1
19.00 – “SEBASTIJAN” VRŠAC – “FENIKS” NEUZINA – 4:6
20.00 – “BULL” KLEK – “KRILA SOVJETOV” KRAJIŠNIK – 5:2
21.00 – “FK RADNIČKI” JAŠA TOMIĆ – “STEAUA” SUTJESKA – 4:1

SUBOTA 29.12.2012.
18.00 – “FANTOMI” JAŠA TOMIĆ – “FENIKS” NEUZINA – 5:4
19.00 – “SEBASTIJAN” VRŠAC – “KRAJINA VETERANI” KRAJIŠNIK – 9:2
20.00 – “BOKA” BOKA – “ZZ MODOŠ” JAŠA TOMIĆ – 0:13
21.00 – “KRILA SOVJETOV” KRAJIŠNIK – “FK RADNIČKI” JAŠA TOMIĆ – 3:7

NEDELJA 30.12.2012.
18 00 – “STEAUA” SUTJESKA – “BULL” KLEK – 4:4
19.00 – “KRAJINA VETERANI” KRAJIŠNIK – “BOKA” BOKA – 10:1
20.00 – “SEBASTIJAN” VRŠAC – “FANTOMI” JAŠA TOMIĆ – 6:0
21.00 – “ZZ MODOŠ” JAŠA TOMIĆ – “FENIKS” NEUZINA – 5:4

SREDA 02.01.2013.
18.00 – “AGROLAZAR” JAŠA TOMIĆ – “STEAUA” SUTJESKA – 2:1
19.00 – “ČESTEREG” ČESTEREG – “FK RADNIČKI” JAŠA TOMIĆ – 4:6
20.00 – “KRAJINA” KRAJIŠNIK – “ZZ MODOŠ” JAŠA TOMIĆ – 4:3

ČETVRTAK 03.01.2013.
17.00 – “DRVARA TOPALOVIĆ” BANATSKI DESPOTOVAC – “SUNĐER BOB” JAŠA TOMIĆ (pioniri) – 0:3
18.00 – “BULL” KLEK – “AGROLAZAR” JAŠA TOMIĆ – 6:5
19.00 – “KRAJINA” KRAJIŠNIK – “BOKA” BOKA – 13:2
20.00 – “ČESTEREG” ČESTEREG – “KRILA SOVJETOV” KRAJIŠNIK – 1:7
21.00 – “ZZ MODOŠ” JAŠA TOMIĆ – “FANTOMI” JAŠA TOMIĆ – 9:0

PETAK 04.01.2013.
17.00 – “TAMIŠKICVET” JAŠA TOMIĆ – “ĆUKS” JAŠA TOMIĆ (pioniri) – 6:2
18.00 – “KRAJINA VETERANI” KRAJIŠNIK – “FANTOMI” JAŠA TOMIĆ – 13:4
19.00 – “SEBASTIJAN” VRŠAC – “ZZ MODOŠ” JAŠA TOMIĆ – 4:2
20.00 – “FK RADNIČKI” JAŠA TOMIĆ – “AGROLAZAR” JAŠA TOMIĆ – 1:1
21.00 – “STEAUA” SUTJESKA – “ČESTEREG” ČESTEREG – nije odigrana zbog nedolaska obe ekipe

SUBOTA 05.01.2013.
17.00 – “DRVARA TOPALOVIĆ” KRAJIŠNIK – “TAMIŠKI CVET” JAŠA TOMIĆ (pioniri) – 6:1
18.00 – “BULL” KLEK – “ČESTEREG” ČESTEREG – 3:0 (ekipa Česterega nije došla)
19.00 – “SEBASTIJAN” VRŠAC – “BOKA” BOKA – 3:0 (ekipa Boke nije došla)
20.00 – “FENIKS” NEUZINA – “KRAJINA VETERANI” KRAJIŠNIK – 0:6

UTORAK 08.01.2013.
17.00 – “ĆUKS” JAŠA TOMIĆ – “SUNĐER BOB” JAŠA TOMIĆ (pioniri) – 0:12
18.00 – “BOKA” BOKA – “FENIKS” NEUZINA – 7:8
19.00 – “KRAJINA” KRAJIŠNIK – “KRAJINA VETERANI” KRAJIŠNIK – 3:3
20.00 – “KRILA SOVJETOV” KRAJIŠNIK – “STEAUA” SUTJESKA – 6:2
21.00 – “AGROLAZAR” JAŠA TOMIĆ – “ČESTEREG” ČESTEREG – 3:0 (ekipa Česterega nije došla)

SREDA 09.01.20I3.
17.00 – “ĆUKS” JAŠA TOMIĆ – “DRVARA TOPALOVIĆ” BANATSKI DESPOTOVAC (pioniri) – 0:5
18.00 – “ZZ MODOŠ” JAŠA TOMIĆ – “KRAJINA VETERANI” KRAJIŠNIK – 4:7
19.00 – “FK RADNIČKI” JAŠA TOMIĆ – “BULL” KLEK – 3:2
20.00 – “KRAJINA” KRAJIŠNIK – “SEBASTIJAN” VRŠAC – 4:0

ČETVRTAK 10.01.2013.
17.00 – “TAMIŠKI CVET” JAŠA TOMIĆ – “SUNĐER BOB” JAŠA TOMIĆ (pioniri) – 4:2
18.00 – “BOKA” BOKA – “FANTOMI” JAŠA TOMIĆ – 0:3 (ekipa Boke nije došla)
19.00 – “KRAJINA” KRAJIŠNIK – “FENIKS” NEUZINA – 6:6
20.00 – “KRILA SOVJETOV” KRAJIŠNIK – “AGROLAZAR” JAŠA TOMIĆ

turnir_08
Galerija slika

Dobijte obaveštenja u realnom vremenu odmah nakon objavljivanja nove vesti.

Možda vam se sviđa i

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće nigde biti prikazana