Rukometaši ponovo sjajni!

0 646

Gostovanje ekipe Radničkog u Sremskoj Mitrovici  je i ovog puta kao i do sad  bilo jedno od težih gostovanja, a utakmica rezultatski neizvesna.

radnicki-1Od starta gosti iz Jaša Tomića stiču 2 gola prednosti zahvaljujući dobroj odbrani, ali realizacija je i ovog puta problem Radnickog. Međutim, sjajni golmanski tandem Jović -Avdalović na golu gostiju naizmenično svojim odbranama su tas na vagi tako da gosti i pored 3 promašena sedmerca odlaze na odmor sa 4 gola prednosti.

Nastavak igre donosi mnogo bolju igru Srema, pa se prednost gostiju topi, a rezultat je 23:23. U 45. minutu domaći prvi put vode sa 24:23, ali i jašatomićani popravljaju igru u odbrani, a kontre i polukontre su veoma ubojito oružje ovog tima. Radnički opet preokreće rezultat i vodi sa 3 do 4 gola razlike sve do 56. minuta, tada odličnog Jovića menja Avdalović i sa 2 odbrane daje vetar u leđa svojoj ekipi, a Fazekaš, Molnar i kapiten Slavković su precizni i na kraju je 29:35 za Radnički.

Gosti su ovom pobedom stekli sjajne šanse da zadrže  poziciju u sredini tabele, a to bi trebali da potvrde u subotu 18.04.2015. godine kada su domaćini ekipi Radničkog iz Kovina. Susret počinje u 19.30 časova.