Salva golova u Neuzini

1.756

U nedelju, 13. maja u 12. kolu B lige, ekipa Proletera iz Neuzine ugostila ekipu Sloge iz Jarkovca.

Tokom prvog poluvremena, vodila se ravnopravna igra, ali je u završnici pre odmor domaćin bio uspešniji. Rezultat poluvremena 2:1 u korist domaćina.

Početkom drugog poluvremena pravi praznik za ljubitelje fudbala i gledaoce. Domaćin kreće sa jačom i kvalitetnijom igrom,  što je dovelo do salve golova i ubedljive pobede.

Golove za Proleter postigli su igrači: broj 6 u 10. minutu Đolai Stojan, zatim broj 11 Slavković Jovan u 20. minutu, broj 9 Rajkov Marko u 54. minutu i u 65 minutu. Igrač broj 7 Novčić Vladimir u 69. minutu, zatim igrač broj 10 Jovanović Bojan u 75. minutu, i za konačnih 7 prema 1 gol postiže Slavković Jovan u 83. minutu.

Za gostujući tim gol postigao igrač broj 10 Bašić u 26. minutu.

U nedelju, 20. maja Proleter iz Neuzine  gostuje ekipi KSK Konak.