Sebastijanov igrač utakmice

0 2.262

U 3.kolu PRLS Hercegovina je ugostila ekipu Mladost TSK iz Bačkog Jarka.
Bio je to veoma kvalitetan meč dve potpuno ravnopravne ekipe. Posle početnog ispitivanja snaga i igre gol za gol sečanjci igraju dobru odbranu i u 15. minutu stiču prvu osetniju prednost 9:6. Mlada i talentovana ekipa gostiju uspeva da se vrati u meč i poravnava rezultat tako da je u 20. minutu 12:12. Ipak, iskustvo Andrijaševića i Sebastijanova dolazi do izražaja, pa domaći odlaze na odmor sa 2. gola prednosti. Rezultat poluvremena 14:12 za Hercegovinu.
U nastavku prava drama na parketu. Mnogo preokreta i velike borbe. Ekipe se smenjuju u vođstvu ali nijedan tim nije uspeo da ostvari veću prednost od 2 gola razlike. U 58. minutu presudna situacija na terenu. Nakon opravdane korekcije izvođenja centra gostujećeg tima od strane sudijskog para Vučić-Obradović trener gostiju Vještica nesportski reaguje i biva diskvalifikovan, ovu situaciju koriste domaći i dobijaju ovaj susret rezultatom 30:27.
Najbolji igrač i prvi strelac susreta Sebastijanov Nemanja strelac 8 pogodaka.
U sledećem kolu Hercegovina gostuje ekipi Sombor- elektro iz Sombora.