Teror nad Obilićem

0 1.190

U kupu Vojvodine rukometaši Radničkog gostovali ekipi Obilića iz Novog Kneževca.
Oba tima su nastupila u podmlađenim sastavima, ali to nije sprečilo momke iz Jaše da ostvare još jednu pobedu u nizu. Slab otpor domaćima je trajao do 19. minuta kada plava četa trenera Ivkovića preko Bančova i Ferenčaka lagano dodaje gas i povećava prednost iz minuta u minut, dok na golu u tim trenutcima odlično brani Mates tako da se poluvreme završava vođstvom ekipe Radničkog sa pet golova prednosti 6:11.
U drugom poluvremenu levi bek Janjić Spale svojim šutevima sa deset metara teroriše golmana domaćih Radulovića dok je dobrog Matesa na golu Radničkog zamenio odlični Jović koji svojim odbranama pokriva greške klinaca u redovima našeg tima. Na kraju 19:22 za ekipu Radničkog.