Turnir – polufinale

0 444

[url=https://www.jasatomic.org/17012009/jasa_01.jpg][img]https://www.jasatomic.org/17012009/jasa_01tn.jpg[/img][/url]
Ju?e su odigrane polufinalne utakmice

PIONIRI

1. FK „Gradnulica“ Zrenjanin – „?uks“ Jaša Tomi? 5:4
2. „Banat“ Zrenjanin – „Boka juniors“ Boka 0:2

KADETI

1. ZZ „Modoš“ Jaša Tomi? – FK „Gradnulica“ Zrenjanin 6:1
2. „Plandište“ Plandište – FK „Krajina“ Krajišnik 1:4

VETERANI

1. ZZ „Modoš“ Jaša Tomi? – FK „Krajina“ Krajišnik 4:2
2. „Agroživ“ Žitište – „Joca limar“ Zrenjanin 7:8

SENIORI

1. FK „Bile?anin“ Se?anj – „Bosanci“ Krajišnik 5:7
2. „Krila sovjetov“ – „DIS M.M.“ Jaša Tomi? 4:6

[url=https://www.jasatomic.org/17012009/jasa_02.jpg][img]https://www.jasatomic.org/17012009/jasa_02tn.jpg[/img][/url] [url=https://www.jasatomic.org/17012009/jasa_03.jpg][img]https://www.jasatomic.org/17012009/jasa_03tn.jpg[/img][/url] [url=https://www.jasatomic.org/17012009/jasa_04.jpg][img]https://www.jasatomic.org/17012009/jasa_04tn.jpg[/img][/url] [url=https://www.jasatomic.org/17012009/jasa_05.jpg][img]https://www.jasatomic.org/17012009/jasa_05tn.jpg[/img][/url] [url=https://www.jasatomic.org/17012009/jasa_06.jpg][img]https://www.jasatomic.org/17012009/jasa_06tn.jpg[/img][/url]
Detalji sa utakmice u kategoriji veterana „Agroživ“ ®itište – „Joca limar“ Zrenjanin

[url=https://www.jasatomic.org/17012009/jasa_07.jpg][img]https://www.jasatomic.org/17012009/jasa_07tn.jpg[/img][/url] [url=https://www.jasatomic.org/17012009/jasa_08.jpg][img]https://www.jasatomic.org/17012009/jasa_08tn.jpg[/img][/url] [url=https://www.jasatomic.org/17012009/jasa_09.jpg][img]https://www.jasatomic.org/17012009/jasa_09tn.jpg[/img][/url] [url=https://www.jasatomic.org/17012009/jasa_10.jpg][img]https://www.jasatomic.org/17012009/jasa_10tn.jpg[/img][/url] [url=https://www.jasatomic.org/17012009/jasa_11.jpg][img]https://www.jasatomic.org/17012009/jasa_11tn.jpg][/img][/url]
Detalji sa utakmice u kategoriji seniora FK „Bile?anin“ Se?anj – „Bosanci“ Krajišnik

Sutra se odigravaju finalne utakmice i to po kategorijama:

PETLI?I

14.15
Za I mesto
FK „Radni?ki“ Jaša Tomi? – FK „Gradnulica“ Zrenjanin

PIONIRI

15.00
Za III mesto
„?uks“ Jaša Tomi? – „Banat“ Zrenjanin

15.45
Za I mesto
FK „Gradnulica“ Zrenjanin – „Boka juniors“ Boka

KADETI

16.30
Za III mesto
FK „Gradnulica“ Zrenjanin – „Plandište“ Plandište

17.15
Za I mesto
ZZ „Modoš“ Jaša Tomi? – FK „Krajina“ Krajišnik

VETERANI

18.00
Za III mesto
FK „Krajina“ Krajišnik – „Agroživ“ ®itište

19.00
Za I mesto
ZZ „Modoš“ Jaša Tomi? – „Joca limar“ Zrenjanin

SENIORI

20.00
Za III mesto
FK „Bile?anin“ Se?anj – „Krila sovjetov“

21.00
Za I mesto
„DIS M.M.“ Jaša Tomi? – „Bosanci“ Krajišnik

Dobijte obaveštenja u realnom vremenu odmah nakon objavljivanja nove vesti.

Možda vam se sviđa i
Ostavi komentar

Vaša email adresa neće nigde biti prikazana