Završena 51. Pokrajinska smotra „Pesniče naroda mog“

0 236

U Sečnju 12. i 14. maja održana 51. tradicionalna Pokrajinska smotra recitatora. Smotru organizovali Savez umetničkog stvaralaštva Vojvodine i Obrazovno kulturni centar Sečanj pod pokroviteljstvom Pokrajinskog sekretarijata za kulturu, javno informisanje i odnose sa verskim zajednicama i opštine Sečanj.
Na smotri učestvovalo 175 učenika iz zona Subotice, Bača, Sremske Mitrovice, Čoke i Kovina a program vodila Una Popadić studentkinja iz Sečnja.
Zlatne diplome dobili su:
12.05.2021. – MLAĐI UZRAST
1. Batori Ana
2. Vladisavljević Dunja
3. Vučković Ana
4. Demonja Lav
5. Dulić Adrian
6. Zagajčan Nastasja
7. Zorkić Teodora
8. Jovanović Laura
9. Jurčak Renata
10. Kovač David
11. Krunić Vesna
12. Majera Milan
13. Matoš Una
14. Novta Isak
15. Raičević Nađa
16. Slonka Alena
17. Spasojević Dunja
18. Huska Pavao

Plasman na Republičku smotru u kategoriji mlađi uzrast :
1. Vladisavljević Dunja
2. Dulić Adrian
3. Kovač David
4. Majera Milan
5. Matoš Una
6. Novta Isak
7. Slonka Alena
8. Spasojević Dunja
9. Huska Pavao

12.05.2021. – SREDNJI UZRAST
Zlatne diplome dobili su:
1. Aničić Srna
2. Babinka Tatijana
3. Barna Marina
4. Beara LJiljana
5. Božić Noemi
6. Vilov Višnja
7. Višnjevac Dunja
8. Dalma Šimon
9. Živković Ema
10. Konjević Elena
11. Krtinić Iskra
12. Lukić Tijana
13. Marić Iva
14. Matić Matija
15. Mikulić Uroš
16. Milkovski Bojana
17. Milošević Vanja
18. Mitrić Biljana
19. Nogavica Luka
20. Popov Mila
21. Radojković Vuk
22. Sarka Hana
23. Spasojević Maša
24. Suknović Magdalena
25. Hrk Matej
26. Hrk Milan
27. Huska Marija Magdalena
28. Šarčević Lana
29. Šulaković Lena

Plasman na Republičku smotru u kategoriji srednji uzrast :

1. Aničić Srna
2. Barna Marina
3. Božić Noemi
4. Vilov Višnja
5. Matić Matija
6. Mikulić Uroš
7. Mitrić Biljana
8. Hrk Milan
9. Huska Marija Magdalena

14.05.2021. – STARIJI UZRAST
Zlatne diplome dobili su:
1. Božović Tara
2. Vignjević Nataša
3. Grujić Sara
4. Đukanović Anđela
5. Kanjo Natalija
6. Kljajić Vladica
7. Knežević LJiljana
8. Kovačova Karmena
9. Meandžija Nađa
10. Meršak Lora
11. iltenović Ana
12. Mladenović Teodora
13. Novta Valentina
14. Perović Katarina
15. Ruman Jana
16. Sabo Rebeka
17. Savić Sonja
18. Savić Helena
19. Salag Valentina
20. Sekulić Luka
21. Simendić Andrej
22. Sinđelić Dragutin
23. Todorović Teodora
24. Švec Jana
25. Šćepanović Jovana

Plasman na Republičku smotru u kategoriji stariji uzrast :
1. Božović Tara
2. Kljaić Vladica
3. Meandžija Nađa
4. Meršak Lora
5. Novta Valentina
6. Ruman Jana
7. Sabo Rebeka
8. Simendić Andrej
9. Švec Jana

Smotru možete pogledati na Youtube kanalu Obrazovno kulturnog centra Sečanj.

Dobijte obaveštenja u realnom vremenu odmah nakon objavljivanja nove vesti.

Možda vam se sviđa i
Ostavi komentar

Vaša email adresa neće nigde biti prikazana