Andrijašević najbolji igrač utakmice

0 2.496

Svaki početak je težak. Na otvaranju rukometne zezone PRLS Hercegovina je ugostila ekipu Nove Pazove. Posle početnog ispitivanja snaga sečanjci su zaigrali bolje u odbrani i prvo poluvreme rešili u svoju korist rezultatom 16:11.
U nastavku meča gosti se bolje snalaze i smanjuju prednost domaćih. Uspeli su pazovčani u 46. minutu da dođu i na minus jedan ali se tada u timu Hercegovine razgoropadio najiskusniji na terenu Goran Andrijašević. Andrijašević je u napadu rešetao mrežu golmana gostiju Jankovića a u odbrani je u ključnim momentima osvojio dve lopte i omogućio svom timu mirniju završnicu meča. Pružio je trener Vučković u poslednjim momentima meča šansu svim svojim igračima i Hercegovina dobija ovaj susret rezultatom 30:25.
Najbolji pojedinac susreta i strelac 12 pogodaka bio je Andrijašević Goran.

Dobijte obaveštenja u realnom vremenu odmah nakon objavljivanja nove vesti.